Soccerbet (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Group
el: Ομάδα

en: yes
el: ναι

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Options
el: Επιλογές

en: no
el: όχι

en: Send
el: Αποστολή

en: Payments
el: Πληρωμές

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: City
el: Πόλη

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Period
el: Περίοδος

en: open
el: ανοιχτή

en: Match
el: Ταιριάζει

en: Participants
el: Συμμετέχοντες

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Matches
el: Ταιριάζουν

en: Drupal user
el: Drupal χρήστης

en: Delete message
el: Διαγραφή μηνύματος
