Soccerbet (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Group
fa: گروه

en: yes
fa: بله

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Display
fa: نمایش

en: Total
fa: مجموع

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: no
fa: خیر

en: Points
fa: امتیازها

en: Send
fa: ارسال

en: Payments
fa: پرداخت‌ها

en: Members
fa: اعضا

en: Group name
fa: نام گروه

en: Start
fa: شروع

en: End
fa: پایان

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Note
fa: یادداشت

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: City
fa: شهر

en: Result
fa: نتیجه

en: Period
fa: دوره

en: open
fa: باز

en: Match
fa: مطابق است

en: Live
fa: زنده

en: Participants
fa: مشارکت‌کننده‌گان

en: Administrator
fa: مدیر

en: Drupal user
fa: کاربر دروپال

en: Delete message
fa: حذف پیام
