Soccerbet (1.0.0-beta2) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Total
ga: Iomlán

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: City
ga: Cathair
