Soccerbet (1.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Group
gu: સમૂહ

en: yes
gu: હા

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Send
gu: મોકલો

en: City
gu: શહેર

en: Result
gu: પરિણામ

en: open
gu: ખુલ્લું

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: Special
gu: વિશેષ
