Soccerbet (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (25 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Group
hi: समूह

en: yes
hi: हां

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Refresh
hi: रिफ्रेश .

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Total
hi: कुल

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Options
hi: विकल्प

en: no
hi: नहीं

en: Send
hi: भेजें

en: Members
hi: सदस्य

en: Start
hi: शुरू

en: End
hi: समाप्त

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: End date
hi: अंतिम तिथि

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Result
hi: परिणाम

en: open
hi: खुला

en: Administrator
hi: प्रशासक
