Soccerbet (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Group
hr: Grupa

en: yes
hr: da

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Display
hr: Prikaz

en: Total
hr: Ukupno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Options
hr: Opcije

en: no
hr: ne

en: Send
hr: Pošalji

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Result
hr: Rezultat

en: Period
hr: Točka

en: open
hr: otvorena

en: Participants
hr: Sudionici

en: Delete message
hr: Izbriši poruku
