Soccerbet (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (56 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Group
hu: Csoport

en: yes
hu: igen

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Options
hu: Lehetőségek

en: no
hu: nem

en: Points
hu: Pontok

en: Send
hu: Küldés

en: Payments
hu: Fizetési lehetőségek

en: Members
hu: Tagok

en: Group name
hu: Csoportnév

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Base
hu: Alap

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: City
hu: Város

en: Rank
hu: Helyezés

en: Result
hu: Eredmény

en: Period
hu: Pont

en: open
hu: nyitott

en: Final
hu: Döntő

en: Team
hu: Csapat

en: Teams
hu: Csapatok

en: Match
hu: Egyezik

en: Live
hu: Élő

en: Participants
hu: Résztvevők

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Update now
hu: Frissítés most

en: Shoutbox
hu: Üzenőfal

en: Matches
hu: Egyezések

en: Save group
hu: Csoport mentése

en: Tables
hu: Táblázatok

en: Create group
hu: Csoport létrehozása

en: Drupal user
hu: Drupal-felhasználó

en: Season
hu: Szezon

en: Round
hu: Kerekítés

en: Special
hu: Speciális

en: Delete message
hu: Üzenet törlése

en: Wrong
hu: Helytelen

en: Home team
hu: Hazai csapat

en: Away team
hu: Vendég csapat

en: Standings
hu: Helyezések

en: Tournaments
hu: Tornák

en: Save tournament
hu: Torna elmentése
