Soccerbet (1.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Group
hy: Խումբ

en: yes
hy: այո

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: no
hy: ոչ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր
