Soccerbet (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Points
kn: ಬಿಂದುಗಳು

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: End
kn: ಕೊನೆ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Base
kn: ಮೂಲ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: open
kn: ತೆರೆ

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: Matches
kn: ತಾಳೆಗಳು

en: Special
kn: ವಿಶೇಷ
