Soccerbet (1.0.0-beta2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Group
mg: Vondrona

en: yes
mg: eny

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany
