Soccerbet (1.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: yes
mn: тийм

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Display
mn: Харуулах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Options
mn: Сонголтууд

en: no
mn: үгүй

en: Send
mn: Илгээх

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
