Soccerbet (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (43 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Group
pt: Grupo

en: yes
pt: sim

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Refresh
pt: Atualizar

en: Display
pt: Mostrar

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Options
pt: Opções

en: no
pt: não

en: Points
pt: Pontos

en: Correct tendency
pt: Tendência correta

en: Your bet
pt: Sua aposta

en: Send
pt: Enviar

en: Payments
pt: Pagamentos

en: Members
pt: Membros

en: Group name
pt: O nome do grupo

en: Start
pt: Iniciar

en: End
pt: Fim

en: Start date
pt: Data de início

en: End date
pt: Data de fim

en: Note
pt: Nota

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: City
pt: Município/Concelho

en: Result
pt: Resultado

en: Period
pt: Ponto final

en: open
pt: aberta

en: Team
pt: Equipa

en: Teams
pt: Equipas

en: Match
pt: Coincidente

en: Live
pt: Ao vivo

en: Participants
pt: Participantes

en: Administrator
pt: Administrador

en: Matches
pt: Coincide

en: Settings have been saved.
pt: As definições foram guardadas.

en: Tables
pt: Tabelas

en: Create group
pt: Criar um grupo

en: Round
pt: Arredondado

en: Special
pt: Especial

en: Venue
pt: Espaço
