Soccerbet (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Group
sl: Skupina

en: yes
sl: da

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Refresh
sl: Osveži

en: Display
sl: Prikaz

en: Unknown
sl: Neznan

en: Options
sl: Možnosti

en: Send
sl: Pošlji

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: open
sl: odpri
