Soccerbet (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Group
sv: Grupp

en: yes
sv: ja

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Display
sv: Visa

en: Total
sv: Totalt

en: Unknown
sv: Okänd

en: Options
sv: Alternativ

en: no
sv: nej

en: Points
sv: Poäng

en: Message deleted.
sv: Meddelande raderat.

en: Send
sv: Skicka

en: Payments
sv: Betalningar

en: Members
sv: Medlemmar

en: Group name
sv: Gruppnamn

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: City
sv: Stad

en: Result
sv: Resultat

en: open
sv: pågående

en: Participants
sv: Deltagare

en: Administrator
sv: Administratör

en: Shoutbox
sv: Klotterplank

en: Matches
sv: Matcher

en: Tables
sv: Tabeller

en: Create group
sv: Skapa grupp

en: Drupal user
sv: Användare i Drupal

en: Season
sv: Säsong

en: Round
sv: Avrundning

en: Delete message
sv: Radera meddelande

en: Wrong
sv: Fel

en: Goals
sv: Mål
