Soccerbet (1.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: yes
th: ตกลง

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: Display
th: แสดงผล

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Options
th: ตัวเลือก

en: no
th: ไม่

en: Send
th: ส่ง

en: Payments
th: การชำระเงิน

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: City
th: จังหวัด

en: Result
th: ผล

en: open
th: เปิด

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ
