Soccerbet (1.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Group
et: Grupp

en: yes
et: jah

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Refresh
et: Värskenda

en: Display
et: Kuva

en: Total
et: Kokku

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Options
et: Valikud

en: no
et: ei

en: Points
et: Punktid

en: Message deleted.
et: Sõnum on kustutatud.

en: Send
et: Saada

en: Payments
et: Maksed

en: Members
et: Liikmed

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Base
et: Baas

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: City
et: Linn

en: Result
et: Tulemus

en: Period
et: Ajavahemik

en: open
et: ava

en: Teams
et: Meeskonnad

en: Administrator
et: Haldur

en: Drupal user
et: Drupali kasutaja

en: Round
et: Ümarda

en: Home team
et: Kodumeeskond

en: Away team
et: Külalismeeskond
