Soccerbet (1.0.0-beta3) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Group
fil: Grupo

en: yes
fil: oo

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang mga pagtatakda
