Soccerbet (1.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (41 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Group
ja: グループ

en: yes
ja: はい

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Display
ja: 表示

en: Total
ja: 合計

en: Unknown
ja: 不明

en: Options
ja: オプション

en: no
ja: いいえ

en: Points
ja: ポイント

en: Message deleted.
ja: 削除が完了しました

en: Send
ja: 送信

en: Payments
ja: 決済

en: Members
ja: メンバー

en: Group name
ja: グループ名

en: Start
ja: 開始

en: End
ja: 終了

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Note
ja: 注意

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: City
ja: 市区町村

en: Result
ja: 結果

en: Period
ja: 期間

en: open
ja: オープン

en: Match
ja: 一致

en: Live
ja: ライブ

en: Participants
ja: 参加者

en: Administrator
ja: 管理者

en: Tables
ja: テーブル

en: Create group
ja: グループを作成

en: Drupal user
ja: Drupalユーザー

en: Round
ja: 端数切り捨て

en: Delete message
ja: メッセージを削除

en: Wrong
ja: 間違い
