Soccerbet (1.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Group
jv: Grup

en: yes
jv: ya

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Refresh
jv: Anyari

en: Display
jv: Tampilan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Options
jv: Opsi

en: no
jv: ora

en: Send
jv: Kirim

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Period
jv: Periode

en: open
jv: mbukak
