Soccerbet (1.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: yes
ps: هو

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Refresh
ps: تاندول

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: no
ps: نه

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول
