Soccerbet (1.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Group
ro: Grup

en: yes
ro: da

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Display
ro: Afișaj

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Options
ro: Opțiuni

en: no
ro: nu

en: Points
ro: Puncte

en: Send
ro: Trimite

en: Payments
ro: Plăți

en: Members
ro: Membri

en: End
ro: Sfârşit

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârșit

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Result
ro: Rezultat

en: open
ro: deschis

en: Participants
ro: Participanţi

en: Shoutbox
ro: Mesaje instante

en: Drupal user
ro: Utilizator Drupal

en: Round
ro: Rotunjit

en: Delete message
ro: Ştergeţi mesaj
