Soccerbet (1.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (50 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Group
ru: Группа

en: yes
ru: да

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Refresh
ru: Обновить

en: Display
ru: Отображение

en: Total
ru: Итого

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Options
ru: Опции

en: no
ru: нет

en: Points
ru: Баллы

en: Message deleted.
ru: Сообщение удалено.

en: Send
ru: Отправить

en: Payments
ru: Платежи

en: Members
ru: Участники

en: Group name
ru: Название группы

en: Start
ru: Начало

en: End
ru: Конец

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Base
ru: База

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: City
ru: Город

en: Result
ru: Результат

en: Period
ru: Период

en: open
ru: открыто

en: Final
ru: Финал

en: Teams
ru: Команды

en: Scoring
ru: Оценка

en: Match
ru: Соответствует

en: Live
ru: Действующий

en: Participants
ru: Участники

en: Administrator
ru: Администратор

en: Shoutbox
ru: Чат

en: Matches
ru: Совпадения

en: Save group
ru: Сохранить группу

en: Tables
ru: Таблицы

en: Create group
ru: Создать группу

en: Drupal user
ru: Пользователь Drupal

en: Round
ru: Округление

en: Special
ru: Особый

en: Delete message
ru: Удалить сообщение

en: Select view
ru: Выбрать представление

en: Goals
ru: Цели

en: Team name
ru: Название команды
