Soccerbet (1.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (37 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Group
tr: Grup

en: yes
tr: evet

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Refresh
tr: Yenile

en: Display
tr: Gösterim

en: Total
tr: Toplam

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Options
tr: Seçenekler

en: no
tr: hayır

en: Points
tr: Puanlar

en: Send
tr: Gönder

en: Payments
tr: Ödemeler

en: Members
tr: Üyeler

en: Start
tr: Başlangıç

en: End
tr: Bitiş

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Base
tr: Temel

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: City
tr: Şehir

en: Result
tr: Sonuç

en: Period
tr: Nokta

en: open
tr: açık

en: Team
tr: Takım

en: Teams
tr: Takımlar

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Participants
tr: Katılımcılar

en: Administrator
tr: Yönetici

en: Round
tr: Yuvarlama

en: Delete message
tr: İletiyi sil

en: Wrong
tr: Yanlış
