Soccerbet (1.0.0-beta4) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Group
af: Groep

en: yes
af: ja

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Unknown
af: Onbekend

en: Options
af: Opsies

en: Send
af: Stuur

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: open
af: oop
