Soccerbet (1.0.0-beta4) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Group
am: ቡድን

en: yes
am: አዎ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
