Soccerbet (1.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Group
ar: المجموعة

en: yes
ar: نعم

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Refresh
ar: تحديث

en: Display
ar: العرض

en: Total
ar: المجموع

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Options
ar: الخيارات

en: no
ar: لا

en: Send
ar: أرسل

en: Group name
ar: اسم المجموعة

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Start date
ar: تاريخ البداية

en: End date
ar: تاريخ النهاية

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: City
ar: مدينة

en: Result
ar: نتيجة

en: open
ar: مفتوح

en: Live
ar: مباشر

en: Administrator
ar: مدير

en: Create group
ar: إنشاء مجموعة

en: Round
ar: تقريب
