Soccerbet (1.0.0-beta4) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Group
bs: Grupa

en: yes
bs: da

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Display
bs: Prikaz

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Options
bs: Opcije

en: Send
bs: Pošalji

en: Members
bs: Članovi

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: open
bs: otvoren

en: Round
bs: Zaokruži
