Soccerbet (1.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Group
cs: Skupina

en: yes
cs: ano

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Display
cs: Zobrazit

en: Total
cs: Celkem

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Options
cs: Možnosti

en: no
cs: ne

en: Points
cs: Body

en: Message deleted.
cs: Zpráva smazána.

en: Send
cs: Poslat

en: Payments
cs: Platby

en: Group name
cs: Název skupiny

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: City
cs: Město

en: open
cs: otevřené

en: Match
cs: Odpovídá

en: Participants
cs: Účastníci

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Matches
cs: Shody

en: Create group
cs: Vytvořit skupinu

en: Drupal user
cs: uživatel Drupalu

en: Delete message
cs: Smazat zprávu
