Soccerbet (1.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Group
da: Gruppe

en: yes
da: ja

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Refresh
da: Opdatér

en: Total
da: I alt

en: Unknown
da: Ukendt

en: Options
da: Valg

en: no
da: nej

en: Points
da: Point

en: Payments
da: Betalinger

en: Members
da: Medlemmer

en: Group name
da: Navn

en: End
da: Slut

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Note
da: Bemærk

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: City
da: By

en: Result
da: Resultat

en: Period
da: Periode

en: open
da: åben

en: Team
da: Hold

en: Match
da: Resultat

en: Live
da: Eksisterende

en: Participants
da: Deltagere

en: Save group
da: Gem gruppe

en: Tables
da: Tabeller

en: Drupal user
da: Drupal bruger

en: Round
da: Afrund

en: Delete message
da: Slet besked
