Soccerbet (1.0.0-beta4) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Refresh
eo: Renovigu

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Send
eo: Sendu

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: City
eo: Urbo

en: open
eo: malfermita
