Soccerbet (1.0.0-beta4) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Group
he: קבוצה

en: yes
he: סוגים

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Refresh
he: ריענון

en: Display
he: תצוגה

en: Total
he: סך הכל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Options
he: אפשרויות

en: no
he: לא

en: Points
he: נקודות

en: Send
he: שלח

en: Members
he: חברים

en: Group name
he: שם קבוצת המודעות

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Note
he: הערות

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: City
he: עיר

en: Result
he: תוצאה

en: open
he: פתוח

en: Live
he: חי

en: Administrator
he: מנהל

en: Tables
he: טבלאות

en: Create group
he: יצירת קבוצה

en: Round
he: עגל

en: Delete message
he: מחיקת הודעה
