Soccerbet (1.0.0-beta4) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: yes
ka: დიახ

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Refresh
ka: განახლება

en: Display
ka: ჩვენება

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: no
ka: არა

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Result
ka: შედეგი
