Soccerbet (1.0.0-beta4) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: yes
kk: Иә

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: open
kk: ашу
