Soccerbet (1.0.0-beta4) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Group
km: ក្រុម

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Options
km: ជម្រើស

en: no
km: ទេ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: open
km: បើក
