Soccerbet (1.0.0-beta4) - en to ms translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Group
ms: Kumpulan

en: yes
ms: ya

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Cancel
ms: Batal

en: Edit
ms: Sunting

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Refresh
ms: Segarkan semula

en: Display
ms: Paparan

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Options
ms: Opsyen

en: no
ms: tidak

en: Send
ms: Hantar

en: Save settings
ms: Simpan pengesetan

en: open
ms: buka
