Soccerbet (1.0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (53 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Group
nl: Groep

en: yes
nl: ja

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Refresh
nl: Verversen

en: Display
nl: Weergeven

en: Total
nl: Totaal

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Options
nl: Opties

en: no
nl: nee

en: Points
nl: Punten

en: Message deleted.
nl: Bericht verwijderd.

en: Send
nl: Versturen

en: Payments
nl: Betalingen

en: Members
nl: Leden

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Base
nl: Basis

en: Note
nl: Notitie

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: City
nl: Plaats

en: Rank
nl: Rang

en: Result
nl: Resultaat

en: Period
nl: Punt

en: Team
nl: Ploeg

en: Teams
nl: Ploegen

en: Scoring
nl: Score

en: Match
nl: Overeenkomst

en: Participants
nl: Deelnemers

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Matches
nl: Komt overeen met

en: Settings have been saved.
nl: Instellingen zijn opgeslagen.

en: Save group
nl: Groep opslaan

en: Tables
nl: Tabellen

en: Create group
nl: Groep aanmaken

en: Drupal user
nl: Drupalgebruiker

en: Season
nl: Seizoen

en: Round
nl: Afronden

en: Special
nl: Speciaal

en: Delete message
nl: Bericht verwijderen

en: Wrong
nl: Fout

en: Select view
nl: Overzicht selecteren

en: Home team
nl: Thuisteam

en: Tournament
nl: Toernooi

en: Wins
nl: Overwinningen

en: Goals
nl: Doelen
