Soccerbet (1.0.0-beta4) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Group
nn: Gruppe

en: yes
nn: ja

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: no
nn: nei

en: Group name
nn: Gruppenamn

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: City
nn: By

en: Match
nn: Samsvar
