Soccerbet (1.0.0-beta4) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Group
oc: Grop

en: yes
oc: òc

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Refresh
oc: Refresca

en: Display
oc: Afichatge

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Options
oc: Opcions

en: no
oc: non

en: Points
oc: Punts

en: Send
oc: Mandar

en: End
oc: Fin

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Base
oc: Basa

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: City
oc: Vila

en: Period
oc: Periòde

en: open
oc: dobèrt

en: Team
oc: Equipa

en: Teams
oc: Equipas

en: Round
oc: Arrondi
