Soccerbet (1.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Group
sk: Skupina

en: yes
sk: áno

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Display
sk: Zobraziť

en: Total
sk: Celkom

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Options
sk: Nastavenia

en: no
sk: nie

en: Points
sk: body

en: Send
sk: Odoslať

en: Payments
sk: Platby

en: Members
sk: Členovia

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Note
sk: Poznámka

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: City
sk: Mesto

en: open
sk: otvorená

en: Match
sk: Zhoda

en: Live
sk: Naživo

en: Participants
sk: Účastníci

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Drupal user
sk: Používateľ Drupalu

en: Round
sk: Zaokrúhliť

en: Special
sk: Špeciálne

en: Delete message
sk: Odstrániť správu
