Soccerbet (1.0.0-beta4) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Display
sr: Приказ

en: Total
sr: Укупно

en: no
sr: не

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Administrator
sr: Администратор
