Soccerbet (1.0.0-beta4) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Group
ta: குழுமம்

en: yes
ta: ஆம்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Refresh
ta: புதுப்பி

en: Display
ta: காட்சி

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: no
ta: இல்லை

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Result
ta: முடிவு

en: open
ta: திற

en: Administrator
ta: நிர்வாகி
