Soccerbet (1.0.0-beta4) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: no
ug: ياق

en: Send
ug: يوللاش

en: Base
ug: ئاساس

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: open
ug: ئوچۇق
