Soccerbet (1.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (59 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Group
uk: Група

en: yes
uk: так

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Refresh
uk: Оновити

en: Display
uk: Показ

en: Total
uk: Всього

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Options
uk: Опції

en: no
uk: ні

en: Points
uk: Пунктів

en: Message deleted.
uk: Повідомлення видалено.

en: Send
uk: Надіслати

en: Payments
uk: Оплати

en: Members
uk: Учасники

en: Group name
uk: Назва групи

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Base
uk: Основа

en: Note
uk: Примітка

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: City
uk: Місто

en: Rank
uk: Ранґ

en: Result
uk: Результат

en: Period
uk: Крапка

en: open
uk: відкрито

en: Final
uk: Остаточний

en: Team
uk: Команда

en: Teams
uk: Команди

en: Scoring
uk: Оцінювання

en: Match
uk: Збігається

en: Live
uk: Наживо

en: Participants
uk: Учасники

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Update now
uk: Оновити зараз

en: Matches
uk: Відповідності

en: Settings have been saved.
uk: Налаштування збережено.

en: Save group
uk: Зберегти групу

en: Not authorized.
uk: Не уповноважено.

en: Tables
uk: Таблиці

en: Create group
uk: Створити групу

en: Drupal user
uk: Користувач Drupal

en: Season
uk: Сезон

en: Round
uk: Округлення

en: Special
uk: Особливе

en: Delete message
uk: Видалити повідомлення

en: Wrong
uk: Не підтверджую

en: Select view
uk: Оберіть вид

en: Home team
uk: Домашня команда

en: Away team
uk: Гостьова команда

en: Wins
uk: Перемог

en: Team name
uk: Назва команди
