Soccerbet (1.0.0) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Group
ast: Grupu

en: yes
ast: Sí

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Display
ast: Pantalla

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Options
ast: Opciones

en: no
ast: non

en: Send
ast: Unviar

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: open
ast: abiertu
