Soccerbet (1.0.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
