Soccerbet (1.0.0) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: yes
cy: ie

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Display
cy: Dangos

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Options
cy: Dewisiadau

en: no
cy: na

en: Send
cy: Anfon

en: Start
cy: Dechrau

en: End
cy: Diwedd

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: City
cy: Tref

en: open
cy: ar agor

en: Round
cy: Crwn
