Soccerbet (1.0.0) - en to fr translation catalogue (43 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Group
fr: Groupe

en: yes
fr: oui

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Refresh
fr: Rafraîchir

en: Display
fr: Affichage

en: Unknown
fr: Inconnu

en: no
fr: non

en: Message deleted.
fr: Message supprimé.

en: Send
fr: Envoyer

en: Payments
fr: Paiements

en: Members
fr: Membres

en: Group name
fr: Nom du groupe

en: Start
fr: Début

en: End
fr: Fin

en: Start date
fr: Date de début

en: End date
fr: Date de fin

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: City
fr: Ville

en: Rank
fr: Rang

en: Result
fr: Résultat

en: Period
fr: Point

en: open
fr: ouvert

en: Team
fr: Equipe

en: Teams
fr: Equipes

en: Match
fr: Correspondance

en: Live
fr: En direct

en: Administrator
fr: Administrateur

en: Update now
fr: Mettre à jour immédiatement

en: Matches
fr: Correspondances

en: Tables
fr: Tableaux

en: Create group
fr: Créer un groupe

en: Drupal user
fr: Utilisateur Drupal

en: Season
fr: Saison

en: Round
fr: Arrondi

en: Delete message
fr: Effacer le message

en: Wrong
fr: Incorrect

en: Select view
fr: Sélectionner une vue

en: Goals
fr: Objectifs
