Soccerbet (1.0.0) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Group
is: Hópur

en: yes
is: já

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Refresh
is: Endurnýja

en: Display
is: Sýna

en: Total
is: Samtals

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Options
is: Möguleikar

en: no
is: nei

en: Send
is: Senda

en: Payments
is: Greiðslur

en: Members
is: Meðlimir

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: City
is: Borg

en: Period
is: Punktur

en: open
is: opna

en: Administrator
is: Kerfisstjóri

en: Drupal user
is: Drupal notandi
