Soccerbet (1.0.0) - en to it translation catalogue (32 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Group
it: Gruppo

en: yes
it: sì

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Refresh
it: Aggiorna

en: Display
it: Visualizzazione

en: Total
it: Totale

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Options
it: Opzioni

en: Send
it: Invia

en: Payments
it: Pagamenti

en: Group name
it: Nome gruppo

en: Start
it: Inizio

en: End
it: Fine

en: Start date
it: Data iniziale

en: End date
it: Data finale

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: City
it: Città

en: Result
it: Risultato

en: Period
it: Punto

en: open
it: aperto

en: Match
it: Riscontro

en: Administrator
it: Amministratore

en: Create group
it: Crea un gruppo

en: Drupal user
it: Utente Drupal

en: Season
it: Stagione

en: Round
it: Arrotonda
