Soccerbet (1.0.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Group
ku: گرووپ

en: yes
ku: بەڵێ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: no
ku: نەخێر

en: Send
ku: بینێره‌

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: open
ku: بیکه‌وه‌
